Recenzie Russell Hobbs

Russell Hobbs 23210-70

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 16. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Úžasná rýchlovarná kanvica, rýchlo zohreje vodu, je tichá, nehučí ako tie čo sme mali pred ňou, je ľahká do ruky, výborne sa s ňou manipuluje. Za mňa palec hore.
Russell Hobbs 26810

Russell Hobbs 26810

tibino47 tibino47

Pridané: 15. februára 2024

• kvalitný anglický výrobok
  • dobrý pomer cena/výkon
  • vymeniteľné a umývateľné nástavce

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

Pridané: 10. januára 2024

Zakúpený v K24.sk

• Obdarovaní spokojní už po 1. použití.
Russell Hobbs 23460-56

Zakúpený v Alza.sk

Je veľmi ticha .

Russell Hobbs 25600-56

Russell Hobbs 25600-56

Overený zákazník OKAY.sk "N"

Pridané: 26. novembra 2023

Zakúpený v OKAY.sk

• Silný strojček, určite dlho poslúži!
Russell Hobbs 24620-56

Russell Hobbs 24620-56

Pridané: 12. novembra 2023

(naposledy upravené 12. novembra 2023)

Zakúpený v planeo.sk

Tovar je vianocne prekvapenie, zatial neodskusany

Pridané: 11. novembra 2023

(naposledy upravené 11. novembra 2023)

Russell Hobbs 23840-70

Russell Hobbs 23840-70

Pridané: 18. októbra 2023

Zakúpený v planeo.sk

• spoľahlivá výkonná varná kanvica pri cestovaní

Pridané: 10. októbra 2023

Zakúpený v planeo.sk

Predstavoval som si,že mlynček bude mlet jemnejšie.

Russell Hobbs 25570-56

Russell Hobbs 25570-56

Overený zákazník planeo.sk Fero

Pridané: 26. septembra 2023

Zakúpený v planeo.sk

• extremne mala spotreba elektriny. ak sa sklene veko dobre zaizoluje (zlozeny frote uterak na skle) tak privedie jedlo do varu aj na rezime slow (87 W)a jedlo takmer vrie v rezime keep warm (50 W).

Kabel je trochu kratky.

Overený zákazník Testuj.to Pavol

Pridané: 25. septembra 2023

• Rýchlosť
  • Jednoduché ovládanie
  • Jednoduché čistenie
  • Dizajn
  • Nenašiel som

Fritéza je zatiaľ top, v čom som mohol variť. Varím pre dvoch a to je 5,5 litrov viac než dostatočné, ale obed, či večeru pre bežnú rodinu ľahko zvládne na jeden záťah. Odporúčané časy sú nadsadené, pokrm je hotový v niektorých prípadoch aj o tretinu rýchlejšie. Hlavne môžete robiť všetko naraz, napríklad steak + am. zemiaky, prepojenie chutí a to všetko v kvapke oleja. Buchta na skúšku zožala úspech, polievky tiež. Ingrediencie nestrácajú na chuti, čo je ďalšie veľké plus. Môžem fritézu vrelo odporučiť, rýchlosť, ako pri príprave jedál, tak pri čistení, ktoré je jednoduché.

Overený zákazník Testuj.to Jana

Pridané: 25. septembra 2023

• Jednoduchá obsluha
  • Jednoduchá údržba
  • Pánty veka sú uvoľnené
  • Teplota začína na 60 stupňoch, takže prístroj nie je vhodný na všetky typy pomalého varenia

Najväčšou prednosťou multifunkčnej teplovzdušnej fritézy Satisfry Air & Grill Multicooker 5.5l je, že vám šetrí čas pri varení. Jednoducho do nej vložte suroviny, zvolíte príslušný program a potom len čakáte, kým sa vám dobrota pripraví. Následná údržba je tiež veľmi jednoduchá, stačí misu vypláchnuť alebo dať do umývačky riadu.

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

Pridané: 24. septembra 2023

• Vzhľad
  • Jednoduchosť ovládania
  • Veľkosť, ale pre niekoho môže byť veľké
  • Tichý chod
  • Kvalitné prevedenie
  • Doba pečenia

Teplovzdušná fritéza po vybalení z krabice pôsobí na prvý dojem dobre a čo sa dizajnu týka, tak nie je čo vytknúť. Po uvedení do prevádzky by som za túto cenu čakal oveľa kvalitnejšie prevedenie. Po otvorení veka majú pánty, ktoré sa kývajú. Fritézu máme pomerne krátko, tak sme zatiaľ nestihli veľa pokrmov ale kura so zemiakom dopadlo dobre. Človek vyberie čo sa má piecť, nastaví čas a o nič sa nestará, to bolo super. Skúšali sme v nej piecť chlieb, ktorý sa robil naozaj veľmi dlho a na hornej strane sa dosť pripálil, ale mohlo to byť nesprávnou veľkosťou chleba, ktorý bol pri hornej špirále moc blízko. Fritéza je podľa mňa super pre ľudí, čo nemajú klasickú trúbu s teplovzduchom, možno do nejakej chatky, ale otázka je či to pre niekoho za túto cenu bude zaujímavé. Extra výhody o proti bežnej trúbe som neobjavil, možno len čistenie, to je fajn. Misa podľa výrobcu môže do umývačky čo beriem ako veľké plus, ale mám obavy či misa zostane pri pravidelnom umývaní v umývačke nepriľnavá. To ukáže čas.

Overený zákazník Testuj.to Blanka

Pridané: 24. septembra 2023

• Jednoduchá údržba
  • Rýchlosť nahrievania
  • Prehľadný ovládací panel
  • Jednoduchší dizajn

Inteligentná teplovzdušná fritéza s vhodne prednastavenými programami, ktoré sú aplikovateľné na širokú škálu pripravovaných pokrmov. Nespornou výhodou oproti bežnej rúre je krátky nahrievací čas a efektívne využitie tepla bez veľkých strát. Nepriľnavý povrch vnútornej nádoby a roštu zaisťuje rýchlu a jednoduchú údržbu, kedy občas postačí aj papierová kuchynská utierka.

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 23. septembra 2023

• Urychľuje a uľahčuje varenie
  • Dizajn
  • Nie je nutné používať olej (iba minimálne množstvo)
  • Je možné uvariť prílohu aj mäso dohromady
  • Nádoba náchylná k poškrabaniu
  • Grilovací rošť nemá nijak poriahnuté dotýkové plochy s nádobou
  • Veľkosť

Multifunkčná fritéza výrazne uľahčuje varenie niektorých jedál,skúšala som jedlá, ktoré robím v samostatnej teplovzdušnej fritéze a samostatnom pomalom multifunkčnom hrnci. Tento výrobok môže zastúpiť oboje, ale stopercentná nie jenie je to stopercentné. Pri varení jtreba pokrm kontrolovať.

Overený zákazník Testuj.to Simona

Pridané: 23. septembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Čisté varenie, prečenie bez tuku, alebo s minimom tuku
  • Krátka šnúra

Multifunkčná teplovzdušná fritéza je moja prvá, takže nemôžem porovnávať. Ale som príjemne prekvapená. To, čo som už vyskúšala, predčilo moje očakávania. Práca s ňou je intuitívna, rýchla, čistá a výsledok vynikajúci. Nič sa nepripáli, ako v rúre, keď zabudnete. Čistenie nemôže byť jednoduchšie. Varnú nádobu dám do umývačky a hotovo. Vlastne už nepoužívam nič iné.

Overený zákazník Testuj.to Antonín

Pridané: 21. septembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Množstvo jedla, ktoré je možné pripraviť
  • Multifunkčná
  • Šetrí čas
  • Šetrí energiu
  • Je možné ho mať v umývačke
  • Krásny dizajn
  • V návode je varenie vo vode a v iných jazykoch to nie je, ani tak nie je taká voľba programu

Tu sa fantázii medze nekladú. Ak ste nápadití, máte radi rýchlosť a zdravé podanie jedla, Russel Hobbs je jasná voľba. Nečakal som ani tú rýchlosť akou fritéza dokáže pripraviť jedlo. Veľmi radi jeme zemiaky na akýkoľvek spôsob, ale žena je veľmi náročná čo sa príprav jedla týka. Je nadmieru spokojná, zemiaky boli výborné, všetko je možné umývať v umývačke čo žena tiež ocenila a hlavne zvládne to pripraviť veľké množstvo jedla, to sme nečakali. Už má aj domácu prezývku Frája ??. Frája je skvelý pomocník do domácnosti, pomer cena výkon? Ne skutočný. Len si naozaj prečítajte návod.

Zobrazujem 1 - 20 zo 246 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...13